Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Kolejne atrakcje nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Sprawdź plany stowarzyszenia Esteka!
Portal tarnobrzeskie.eu, Publication date: 2016-02-06

ORYGILANY TEKST

Rafał Nieckarz, 6 luty 2016 r.

W 2016 roku stowarzyszenie Esteka będzie realizować trzy projekty nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Jego członkowie będą prowadzić zajęcia żeglarskie dla dzieci i młodzieży, organizować półkolonię oraz rajd konny. 

– Chcemy w ten sposób promować jezioro jako dobre miejsce do wypoczynku – mówi wiceprezes Esteki Robert Kędziora. –Jeśli chodzi o półkolonie to dzieci będą uczyć się żeglować w trzyosobowych grupach, pod okiem opiekunów. Mamy własną łódkę, mamy też odpowiednio przeszkolony personel. W ubiegłym roku prowadziliśmy już takie zajęcia.

Zajęcia nie będą mieć formy kursu. Będzie to raczej połączenie przyjemnego z pożytecznym, a więc wypoczynku nad wodą z nauka żeglowania. W czasie półkolonii Esteka oprócz atrakcji dla dzieci gwarantuje im przede wszystkim opiekę przez 8 godzin dziennie.

Już po raz szósty stowarzyszenie Esteka zorganizuje także rajd konny nad jeziorem. Podobnie jak w poprzednich latach można spodziewać się, że impreza będzie obfitować w różne atrakcje – pokazy jazdy konnej, konkurencje jeździecki, czy różne gry i zabawy dla zawodników.

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]